mormon.org Latvija
Marta: Latvija, Marta, Temple Square, Latvia, Tempļa laukums, Mormons.

Sveiki, es esmu Marta

Par mani

Kad biju Latvijā (mājās) es studēju psiholoģiju. Mana mīlestība ir aktīva atpūta dabā, deja un cilvēks! Mīlu Latviju! Esot Amerikā esmu iemīlējusi arī kalnus! Mana misija ir līdz šim labākā pieredze manā dzīvē! Katru dienu man ir iespēja uzrunāt visu Pasauli, jo Tempļa laukumu katru dienu apmeklē tūkstošiem cilvēku no visas Pasaules. Pats labākais ir tas, ka varu dalīties ar to prieku un gaismu, kas ir manā dzīvē pateicoties Evanģēlijam ar visiem šiem cilvēkiem katru dienu!

Kāpēc es esmu Pēdējo dienu svētais?

Es esmu šīs baznīcas locekle, jo esmu beidzot laimīga un redzu un jūtu ar savu sirdi, ka šī ir patiesība, es jūtu Dieva mīlestību un rūpes par mani katru dienu! Es zinu, ka šī dzīve ir tikai īss mirklis un lai to nodzīvotu pēc iespējas kvalitatīvak, man ir jāseko Dieva padomam. Un es zinu, ka šī baznīca ir Jēzus Kristus baznīca, kura ir atjaunota šodienai, lai cilvēki varētu mācīties par Dievu un būt laimīgi!

Kā es dzīvoju pēc savas ticības?

Latvijā baznīcā man bija brīnišķīga iespēja kalpot Jaunajām metenēm (12-18 g) kā skolotaja un vadītaja. šī pieredze man ir palīdzējusi kļūt pazemīgākai, dzīvespriecīgakai, iejūtīgakai un noteikti atbildīgākai. Piedalījos arī Institūta vecuma jauniešu (18- 30) pasākumu koordinēšanā. Tik daudz labu atmiņu!! Ik nedēļas Institūta nodarbības, kuras pārrunajām ko esam mācījušies no svētajiem rakstiem tajā nedēļā, dejas, kopīgas kalpošanas aktivitates, dažādi atpūtas pasākumi!